روش های پرداخت

1- درگاه پرداخت پرداخت اینترنتی بانک ملت

اولین و ساده ترین روش پرداخت، پرداخت از طریق درگاه بانک ملت هست، که در صورت داشتن رمز دوم کارت بانکی می توان به سادگی از این روش استفاده کرد، در صورت انتخاب پرداخت اینترنتی بانک ملت با صفحه زیر روبرو خواهید شد: 

پارامترهای مورد نیاز در این صفحه:

- شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت

- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است.

در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید و یا به شعبه بانک خود مراجعه کنید و بگویید می خواهم رمز خرید اینترنتی دریافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شوید.

- کد CVV2

کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی (و به ندرت 4رقمی) مانند شمارۀ 16رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3رقمی حک شده است. یا در برخی کارت های بانک ملی 4 رقمی است و عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید.

- تاریخ انقضاء

تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید. از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

- حروف امنیتی

دقت داشته باشید که این حروف امنیتی را در درگاه بانک ملت باید با حرف بزرگ وارد نمائید.

برای این منظور دکمه Caps Lock کیبورد خود را روشن نمائید و پس از پرداخت آن را مجدداً خاموش کنید.

 

2- پرداخت کارت به کارت

در صورتی که امکان پرداخت از طریق اینترنت نبود، می توانید از روش پرداخت کارت به کارت به شماره حساب زیر مبلغ مورد نظر را واریز و در وب سایت ثبت نمایید. 

5041-7210-4230-3108 بانک رسالت به نام آمنه قائدرحمتی

با انتخاب روش پرداخت کارت به کارت با فرم زیر روبرو می شوید که با پر کردن صحیح اطلاعات خواسته شده متن زیر برای شما ظاهر می شود:

اطلاعات فيش واريزي با موفقيت ثبت شد و بايد به تاييد مديريت برسد.

فرم جهت راهنمایی در اینجا قرار داده شده است، برای پر کردن آن به پنل کاربری منوی افزایش موجودی و انتخاب روش پرداخت کارت به کارت مراجعه کنید.